Horoskop na luty 2019 dla znaku Strzelca

Horoskop na luty 2019 dla znaku Strzelca

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

strzelecdobre

Strzelec 23.11 - 22.12

Horoskop miesięczny dla Strzelca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Słońca
Luty będzie bardzo dobrym miesiącem dla zodiakalnych strzelców. Odniosą spektakularny sukces i będą cieszyły się swoim zasłużonym zwycięstwem. Karta ta sprzyja również związkom, rodzinie, budowaniu więzi międzyludzkich. Sprzyja snuciu planów na przyszłość. Słońce przyniesie strzelcom szczęście, harmonię i radość.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Diabła
Strzelcom w tym miesiącu nie zabraknie energii, wigoru i iście szatańskiej przebiegłości. Będzie je rozpierała energia, jednak strzelce powinny uważać, by nie dać się jej porwać, nie zatracić się w przyjemnościach życia i używkach. Jeśli uda im się okiełznać swoje rządze, skoncentrować na jakimś pozytywnym celu, wówczas mogą wiele zyskać.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Umiaru
Przesada nigdy nie jest dobra, nawet, jeśli idzie o zachowanie umiaru. Strzelce powinny, zatem uważać, by nie przesadzać z ostrożnością i nieufnością. Ich dystans wobec świata, emocjonalny chłód i pragnienie kontrolowania może spowodować, że strzelce stracą równowagę. Odrobina zabawy, luzu i spontaniczności Wam nie zaszkodzi.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Głupca
Bardzo ważnym momentem będzie chwila dobrej zabawy i luzu, na jaki pozwolą sobie strzelce. Uda im się wypośrodkować między energią, jaką da im Diabeł, a pragnieniem zachowania równowago, jaką przedstawia Umiar. Ten złoty środek pozwoli im zaznać odrobiny szaleństwa pod koniec karnawału i dobrze się bawić. Ktoś życzliwy będzie czuwał nad Wami, więc pozwólcie sobie na odrobinę dobrej zabawy! 

 

Czyhają na Ciebie niebezpieczeństwa? Rozmowa z wróżką Ci pomoże!

Jasnowidz Ewa