Horoskop miesięczny na luty 2019 dla znaku Wagi

Horoskop miesięczny na luty 2019 dla znaku Wagi

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

wagadobre

Waga 24.09 - 23.10

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Mocy
Moc, siła i witalność będą w tym miesiącu sprzyjały zodiakalnym wagom. Karta Mocy oznacza, że co prawda na swoje życiowej ścieżce wagi napotkają pewne trudności, mają one jednak w sobie dość życiowej mądrości, siły witalnej i wytrwałości, żeby je wszystkie pokonać i przekuć na sukces.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarzowej
Wagi znajdą wsparcie u kobiety cieszącej się władza i autorytetem. Pod jej opieka, lub za jej cichym wstawiennictwem będą mogły znacznie się rozwinąć i osiągnąć wybrane przez siebie cele. Będzie to jednak subtelne wsparcie, warto jednak skorzystać z mądrej rady bardziej doświadczonej, życzliwej osoby. Cesarzowa sprzyja także budowaniu więzi rodzinnych.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Gwiazdy
Zodiakalne wagi powinny w tym miesiącu uważać na to by nie opuszczać gardy przed zakończeniem walki. Nie będą miały aż tak dobrej ochrony i powinny pozostać czujne. Wagi powinny pozostać skoncentrowane i nie rozpraszać się pod byle pretekstem. Szczególną ostrożność należy zachować w czasie wolnym, wówczas być może uda się uniknąć nieprzyjemności.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sądu
Wagi będą musiały podjąć ważną decyzję, być może wiążącą się z konsekwencjami prawnymi lub urzędowymi. Być może czeka Was ważny sprawdzian wiedzy i umiejętności, będziecie poddane ocenie i liczycie na łaskawy osąd. Sprawiedliwy wyrok będzie dla wag bardzo ważny.

Jaki miesiąc przed Tobą? Tylko rozmowa z wróżką może Cię wyciągnąć z kłopotów!

Wróżka