Horoskop na luty 2019 dla znaku Wodnika

Horoskop na luty 2019 dla znaku Wodnika

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

wodnikdobre

Wodnik 21.01 - 19.02

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sądu
Dla wodników luty będzie czasem podsumowań, rozliczeń i konfrontacji. Nie będzie to być może sąd ostateczny, ale wodniki pragną jasno określić, w jakim miejscu swojego życia się znajdują zanim zaplanują kolejne kroki. Będą poddawane ocenie i same będą oceniały, nie tylko zdarzenia, ale także osoby i ich poczynania. Dzięki temu rozeznaniu uda im się podjąć dobra decyzję. To świetny czas na załatwianie spraw urzędowych.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Maga
W lutym mocną stroną zodiakalnych wodników będzie ich wytrwałość, konsekwencja i pracowitość. Wiedzą, że aby odnieść prawdziwy i długotrwały sukces muszą go same wypracować od podstaw, wówczas efekty będą spektakularne. Dla osób postronnych umiejętności, jakie zaprezentują wodniki będą się wydawały wręcz magiczne. Nowy pomysł wodników ma wielkie szanse powodzenia.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana
Wodniki powinny uważać na to, by nie ufać w pełni radom i osądom innych osób, nawet, jeśli cieszą się one powszechnym uznaniem i do tej pory mogły im zaufać. Pewne ważne decyzje wodniki powinny podjąć samodzielnie. Brak wsparcia i podpowiedzi może spowodować, że wodniki poczują się mało pewnie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Głupca
Głupiec mówi o tym, że przed wodnikami pojawi się niespodziewana szansa i aby ją wykorzystać muszą działać szybko i spontanicznie. Jakkolwiek szalone może się to wydawać, to wodnikom sprzyjać będzie szczęście i jeśli zbiorą się na odwagę, to niespodziewanie mogą odnieść sukces.

Czekasz na wielką wygraną? Porozmawiaj z wróżką, dobrze Ci doradzi!

Wróżka Anastazja M