Horoskop astrologiczny dla znaku Lwa na maj

Horoskop astrologiczny dla znaku Lwa na maj

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

lewdobre

Lew 23.07 -23.08

Sytuacja ogólna
Dla Lwów maj będzie czasem podsumowań, rozliczeń i konfrontacji. Nie będzie to być może sąd ostateczny, ale Lwy pragną jasno określić, w jakim miejscu swojego życia się znajdują zanim zaplanują kolejne kroki. Będą poddawane ocenie i same będą oceniały nie tylko zdarzenia, ale także osoby i ich poczynania. Dzięki temu rozeznaniu uda im się podjąć dobrą decyzję. To idealny czas na załatwianie spraw urzędowych.

Sprzyjające okoliczności
Dla Lwów maj oznacza dobre warunki do zakończenia wszelkich spraw, ich dążenia zakończą się sukcesem, który pozwoli im uzyskać wyższy poziom rozwoju, awansować lub przejść do kolejnego, ważnego dla nich etapu. Świat mówi też o tym, że zanim Lwy ruszą w dalszą drogę, będą miały czas, by świętować i cieszyć się życiem.

Ostrzeżenie
To, co może Lwom stanąć na przeszkodzie, to niefrasobliwość, dekoncentracja i chęć podążania łatwą ścieżką. Chodzenie na skróty, to jednak nie jest najlepsza droga w ich przypadku. Lwy nie powinny podejmować nieprzemyślanych, decyzji, ani ufać niesprawdzonym osobom.

Wydarzenie miesiąca
Lwy staną w tym miesiącu w obliczu poważnego wyzwania. Będą miały okazję całkowicie odmienić swój los, jednak potrzebują odwagi do tego by podjąć ryzyko i zakręcić Kołem Fortuny. Szczęście będzie im sprzyjało, więc powinny śmiało iść do przodu. Lwy powinny pamiętać, że stagnacja, choć z pozoru bezpieczna blokuje możliwość rozwoju i życiowych zmian.

Masz problemy z odszukaniem prawdziwej miłości? Skonsultuj to z Naszym doradcą!

Wróżka Enid