Horoskop astrologiczny dla znaku Skorpiona na maj

Horoskop astrologiczny dla znaku Skorpiona na maj

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

skorpiondobre

Skorpion 24.10 - 22.11

Sytuacja ogólna
Maj będzie dla Skorpionów pełen wyzwań, ale i satysfakcji. Uda im się zawojować świat, zdobyć pozycję, o której marzą, a dzięki której będą sprawowały niepodzielną władzę w swoim otoczeniu. Będą dobrze organizowały swój czas i rozdzielały zadania. Muszą jedynie uważać, by nie popaść w zbytnie samouwielbienie i arogancję.

Sprzyjające okoliczności
Zodiakalnym Skorpionom sprzyjać będą Gwiazdy, które dadzą im czas na regenerację sił, osłonę przed zawieruchami życia i wenę do układania planów na przyszłość. Skorpiony będą mogły odreagować stres, oczyścić się energetycznie i zrelaksować. Ta odnowa będzie dla nich niezwykle korzystna.

Ostrzeżenie
Silne ostrzeżenie, które mówi o tym, że Skorpiony pokładały wielkie nadzieje w czymś, co od samego początku było skazane na niepowodzenie, gdyż miało złe postawy. Rozpacz po upadku takiej „szklanej wieży” może przesłonić Skorpionom szansę na rozwój i odbudowę tego, co się posypało.

Wydarzenie miesiąca
Maj ześle Skorpionom wielkie emocje. Będą walczyły ze swoimi słabościami, nałogami, starając się zmienić na lepsze. Wszystko skazuje na to, że nie zabraknie im determinacji i choć zdają sobie sprawę ze swoich ułomności, to walczą z nimi dzielnie. Skorpiony mogą odnieść sukces, o ile nadal będą trzymały się w karbach.

Wielka miłość nie nadchodzi? Dzięki wskazówkom wróżki znajdziesz ją, czas na rozmowę!

Wróżka Windy