Horoskop astrologiczny dla znaku Wagi na maj

Horoskop astrologiczny dla znaku Wagi na maj

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

wagadobre

Waga 24.09 - 23.10

Sytuacja ogólna
Wagi skupią się w tym miesiącu na życiu rodzinnym, budowaniu dobrej atmosfery w swoim najbliższym otoczeniu. Będą świetnie zarządzały swoim czasem, dobrze rozplanują zadania dla siebie i swoich bliskich, którzy niepostrzeżenie będą realizować plany. Wagi chętnie wesprą bliskich i doradzą każdemu, kto zwróci się do nich o pomoc, jednakże nie będą mu jej narzucać.

Sprzyjające okoliczności
Księżyc ześle w tym miesiącu Wagom niezwykły dar, ich intuicja, szósty zmysł oraz instynkt będą świetnie im służyły. Będą doskonałymi obserwatorami i dzięki temu mają szansę odkryć jakiś sekret bądź tajemnicę. Życie osobiste Panien ma szansę rozkwitnąć i dać im wiele satysfakcji.

Ostrzeżenie
Ten miesiąc to nie będzie najlepszy czas na rozpoczynanie nowych inwestycji i podejmowanie nowych działań. Wagi powinny uważać na karierowiczów i dorobkiewiczów, którzy mogą chcieć wybić się ich kosztem. Muszą też pamiętać, że na prawdziwy i długotrwały sukces trzeba ciężko zapracować, nie nastanie on, bowiem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Wydarzenie miesiąca
Wagi bardzo poruszy dosłowne zawalenie jakiejś sprawy lub znajomości. Nie będą się spodziewały tak drastycznej zmiany i wytrąci je to z równowagi. Dokładana analiza sprawy może wykazać, że przyczyna takiego jej obroty tkwi u jej początków. To cenna lekcja na przyszłość, aby nie popełnić podobnego błędu i budować na silnych, zdrowych podstawach.

Jaki miesiąc przed Tobą? Tylko rozmowa z wróżką może Cię wyciągnąć z kłopotów!

Tarocistka Ewa