Horoskop astrologiczny dla znaku Wodnika na maj

Horoskop astrologiczny dla znaku Wodnika na maj

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

wodnikdobre

Wodnik 21.01 - 19.02

Sytuacja ogólna
Gwiazdy będą w tym miesiącu określała ścieżkę rozwoju Wodników. Oznacza to, że znajdą one czas na to, by zregenerować się zarówno fizycznie jak i mentalnie. Będą mogły z nowymi siłami i świeżą wizją zmagać się z dalszym życiem. Gwiazdy zapewnią im ochronę, a jej moc będzie szczególnie silna.

Sprzyjające okoliczności
W maju mocną stroną zodiakalnych Wodników będzie ich wytrwałość, konsekwencja i pracowitość. Wiedzą, że aby odnieść prawdziwy i długotrwały sukces muszą go same wypracować od podstaw, wówczas efekty będą spektakularne. Dla osób postronnych umiejętności, jakie zaprezentują Wodniki będą się wydawały wręcz magiczne. Ich nowy pomysł będzie miał wielkie szanse powodzenia.

Ostrzeżenie
Słońce, jako ostrzeżenie może przestrzegać przed tym, żeby nie świętować triumfu zbyt wcześnie. Być może to chwilowa poprawa sytuacji, a o trwały, długotrwały efekt trzeba będzie jeszcze powalczyć. Wodniki nie powinny oglądać się na pomoc innych, lecz samodzielnie zadbać o swoje szczęście.

Wydarzenie miesiąca
Dla Wodników ważnym momentem będzie spotkanie z kobietą, żoną, matką, przyjaciółką, która w dużej mierze wpływa na ich życie. Doradzi im ona w kluczowej kwestii i pomoże zrealizować ważny plan. Dzięki jej wsparciu Wodniki poczują się bezpiecznie i pewnie. Pod opieką odzyskają pełnię sił.

Czekasz na wielką wygraną? Porozmawiaj z wróżką, dobrze Ci doradzi!

Wróżbitka Amber