Horoskop astrologiczny na marzec 2019 dla Znaku Barana

Horoskop astrologiczny na marzec 2019 dla Znaku Barana

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

barandobre

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana
W marcu zodiakalne barany będą mogły liczyć na serdeczność i wsparcie swojego zaufanego doradcy. Życzliwa im osoba, która czuwa nad ich rozwojem, będzie wspierała barany, nie ingerując jednak bezpośrednio i nie narzucając swojego zdania, czy pomocy. Dzięki temu zapleczu barany mogą pewnie iść naprzód i realizować swoje plany. Okazana innym życzliwość również wróci do baranów, zatem warto być w tym czasie otwartym na kontakty z innymi ludźmi.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarza
Cesarz oznacza, że barany będą w tym miesiącu śmiało zdobywały to, czego pragną. Wykażą się siłą, odwagą i przebojowością. Mogą liczyć na wsparcie kogoś z autorytetem i pozycją, ojca, szefa, czyli innej szanowanej osoby. Mocną stroną baranów będzie logika, upór i nieustępliwość. Mają one szansę umocnić swoją władzę i pozycję.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Maga
Ten miesiąc to nie będzie najlepszy czas na rozpoczynanie nowych inwestycji i podejmowanie nowych działań. Barany powinny uważać na karierowiczów i dorobkiewiczów, którzy mogą chcieć wybić się ich kosztem. Barany muszą też pamiętać, że na prawdziwy i długotrwały sukces trzeba ciężko zapracować, nie nastanie on, bowiem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Eremity
Eremita oznacza, że istotnym momentem w tym miesiącu będzie dla baranów czas regeneracji, odpoczynku i refleksji. Przy odrobinie spokoju i wyciszenia barany będą w stanie odzyskać harmonię i równowagę między duchem a ciałem. Przyda im się chwila skupienia i spojrzenie w głąb siebie, wówczas odkryją coś ważnego.

Zadzwoń do Wróżki! Tarot, runy, sennik, astrologia! 

Wróżbitka Amber