Horoskop astrologiczny dla znaku Bliźniąt

Horoskop astrologiczny dla znaku Bliźniąt

Horoskop miesięczny na marzec dla znaku Bliźniąt

bliznietadobre

Bliźnięta 22.05 -21.06

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Kochanków
Pojawienie się tej karty jest bardzo pomyślne i oznacza dla bliźniąt czas pełen miłości i dobrobytu. Marzec będzie, więc dla nich bardzo dobrym miesiącem. To świetny moment, aby bez żali się zakończyć bezowocne znajomości, pozbyć się złych wspomnień i uregulować zaległe sprawy. Dzięki temu Bliźnięta przejdą przemianę, dzięki której zyskają pewność siebie i nadzieję na przyszłość. Dobrze będzie się wiodło bliźniętom na polu uczuciowym.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki
W zdobywaniu nowych umiejętności wesprze bliźnięta Najwyższa Kapłanka, która jest patronką wiedzy i mądrości. Dzięki koncentracji i dokładności bliźnięta mogą poznać tajemnicę bądź wiedzę specjalistyczną dostępną tylko dla wybranych osób. Bliźnięta łatwo będą przyswajały nowe informacje i wykorzystają je do podniesienia swojego statusu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wisielca
To, na co bliźnięta powinny szczególnie uważać, to zbytnie poświęcenie dla sprawy. Czasem nie warto angażować wszystkich sił i rezygnować zupełnie z własnych potrzeb w imię szczytnego celu. Albo nie jest to tak dobra idea, albo wysiłek złożony w jej realizację nie jest tego wart. Bliźnięta powinny, zatem z umiarem angażować się w tego typu zadania.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Księżyca
Ważnym momentem w życiu bliźniąt będzie odkrycie jakiejś istotnej informacji, być może skrywanego przed nimi sekretu. W takich momentach dobrze będzie wsłuchać się w swój wewnętrzy głos i zaufać intuicji. Wówczas bliźniętom uda się dojść do sedna rzeczy. Ważne by nie kierować się wyłącznie logiką, ale także sercem i empatią.

Czeka Cię wielka wygrana? Sprawdź to u Naszej wróżki!

Jasnowidz Ewa