Horoskop astrologiczny na marzec 2019 dla Znaku Byka

Horoskop astrologiczny na marzec 2019 dla Znaku Byka

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

bykdobre

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wieży
Byki mogą na swoje życiowej drodze napotkać trudności. Coś, na co byki mocno liczyły może okazać się niewypałem. Pomysł ten od samego początku maił chwiejne podstawy i wcześniej, czy później musiał się posypać. Byki nie powinny jednak pogrążać się w smutku i rozpaczy. To dla nich cenna lekcja, z której muszą wyciągnąć wnioski na przyszłość. Dzięki temu więcej podobnego błędu nie popełnią.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarzowej
Byki znajdą wsparcie u kobiety cieszącej się władzą i autorytetem. Pod jej opieką, lub za jej cichym wstawiennictwem będą mogły znacznie się rozwinąć i osiągnąć wybrane przez siebie cele. Będzie to jednak subtelne wsparcie, warto jednak skorzystać z mądrej rady bardziej doświadczonej, życzliwej osoby. Cesarzowa sprzyja także budowaniu więzi rodzinnych.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Świata
Świat sygnalizuje bykom, aby uważały przy finalizowaniu ważnych transakcji, kończeniu projektów i zamykaniu spraw. Może się okazać, że tak naprawdę wymagają one jeszcze dopracowania i nie są ukończone. Karta ta ostrzega by byki nie rozpoczynały nowego przedsięwzięcia zanim nie zakończą poprzedniego.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Mocy
Ważnym momentem w marcu będzie dla byków pokonanie przeszkody, która była dla nich poważnym wyzwaniem. Poradzenie sobie w trudnej sytuacji da bykom wiarę we własne siły i wyzwoli w nich energię do dalszych zmagań. Warto pamiętać, że wszystkie te przeszkody są możliwe do pokonania dzięki uporowi, wytrwałości i konsekwencji, których bykom nie zabraknie.

Wróżka czeka na Ciebie! Tarot, runy, horoskop! 

baran