Horoskop astrologiczny na marzec 2019 dla Znaku Koziorożca

Horoskop astrologiczny na marzec 2019 dla Znaku Koziorożca

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

koziorozecdobre

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Świata
Koziorożce w marcu zdobędą to, o co walczyły od dłuższego czasu. Od dawna pracują na swój sukces i nadejdzie dla nich chwila triumfu, kiedy osiągną swój upragniony cel. Nie spoczną jednak na laurach, gdyż otworzą się przed nimi możliwości dalszego doskonalenia, na wyższym poziomie, dlatego też koziorożce nie będą ustawały w rozwijaniu swoich umiejętności.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Diabła
Koziorożcom w tym miesiącu nie zabraknie energii, wigoru i iście szatańskiej przebiegłości. Będzie je rozpierała moc, jednak koziorożce powinny uważać, by nie dać się jej porwać, nie zatracić się w przyjemnościach życia i używkach. Jeśli uda im się okiełznać swoje emocje, skoncentrować na jakimś pozytywnym celu, wówczas mogą wiele zyskać, gdyż Diabeł jest zodiakalną kartą koziorożców.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Gwiazdy
Koziorożce powinny w tym miesiącu uważać na to by nie opuszczać gardy przed zakończeniem walki. Nie będą miały aż tak dobrej ochrony i powinny pozostać czujne. Koziorożce muszą być pozostać skoncentrowane i nie rozpraszać się pod byle pretekstem. Szczególną ostrożność należy zachować w czasie wolnym, wówczas być może uda się uniknąć nieprzyjemności.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki
W marcu osoby spod znaku koziorożca będą miały okazję przejść swoistą inicjację, zdobędą nowe doświadczenia, dzięki którym przejdą na inny, wyższy poziom rozwoju. Być może przyczyni się do tego poznanie jakiejś tajemnicy lub odkrycie nieznanych pokładów własnej energii, siły i umiejętności. Koziorożce będą dzięki temu emanowały siłą i wzbudzą respekt otoczenia.

Nie czekaj poszukaj wróżki! Tarot, runy, astrologia!!

Wróżka Anastazja M