Horoskop astrologiczny na marzec 2019 dla Znaku Lwa

Horoskop astrologiczny na marzec 2019 dla Znaku Lwa

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

lewdobre

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Diabła
Diabeł będzie kusił lwy i w tym miesiącu będą one musiały solidnie popracować nad swoimi słabościami, złymi nawykami i ewentualnymi nałogami. Dzięki pokonaniu swoich ograniczeń i wad lwy będą mogły osiągnąć nowy poziom rozwoju. Nie dajcie się złamać i nie brnijcie świadomie rzeczy niezdrowe i niemoralne.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sądu
W tym miesiącu lwy będą umiały uczciwie i obiektywnie ocenić sytuację, w której się znajdą, a to dzięki karcie Sądu. Da im ona również mądrość i rozwagę przy podejmowaniu ważnych decyzji oraz pozwoli obiektywnie oceniać inne osoby.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Słońca
Słońce, jako ostrzeżenie może przestrzegać przed tym by nie świętować triumfu zbyt wcześnie. Być może to chwilowa poprawa sytuacji, a o trwały, długotrwały efekt trzeba będzie jeszcze powalczyć. Lwy nie powinny oglądać się na pomoc innych, lecz samodzielnie zadbać o swoje szczęście.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Cesarzowej
Lwy, jakkolwiek niezależne i silne staną się w tym miesiącu, to zawsze będą wspierane przez równie silną i odważną kobietę. Jej mądrość i dobre rady mogą się okazać bezcenne. Lwy będą pełne nowych pomysłów, muszą się jednak zdecydować, który z nich zrealizować. Muszą wszystko dobrze rozplanować.

Zadzwoń do doradcy! Runy, sennik, horoskop, numerologia!

Jasnowidz Ewa