Horoskop astrologiczny na marzec 2019 dla Znaku Panny

Horoskop astrologiczny na marzec 2019 dla Znaku Panny

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

pannadobre

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Eremity
Panny powinny w tym miesiącu bardziej skupić się na sobie. Jeśli uda im się zrozumieć siebie, wówczas o wiele łatwiej będzie im również zrozumieć innych. Mogą zaufać swojej intuicji, gdyż dzięki niej wybiorą właściwą drogę. Praca w tym kierunku samodoskonalenia pozwoli pannom na osiągnięcie harmonii i powodzenie. Muszą pamiętać o zachowaniu równowagi między ciałem, a duchem.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Głupca
Głupiec będzie sprzyjał szalonym i spontanicznym pomysłom osób spod znaku panny, a to dla nich nietypowe. Los, czy też fortuna będzie po ich stronie nawet podczas zupełnie nieprzemyślanych i brawurowych działań. Mogą też liczyć na to, że w razie zagrożenia zostaną w porę ostrzeżenie i zdążą go uniknąć.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sprawiedliwości
Panny mogą się w tym miesiącu spotkać z jakąś niesprawiedliwością. Nie powinny jednak chować urazy i dzielnie robić swoje. Próby usilnego udawadniania przez panny swojej racji mogą utwierdzić oceniającego w jego niesłusznym przekonaniu, zatem spokój i umiar będą lepszymi doradcami.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sądu
Panny będą musiały podjąć ważną decyzję, być może wiążącą się z konsekwencjami prawnymi lub urzędowymi. Być może czeka Was ważny sprawdzian wiedzy i umiejętności, będziecie poddane ocenie i liczycie na łaskawy osąd. Sprawiedliwy wyrok będzie dla panien bardzo ważny.

Tarot, runy, horoskop, sennik! Sprawdź, co Cię czeka!

Wróżka Enid