Horoskop astrologiczny na marzec 2019 dla Znaku Raka

Horoskop astrologiczny na marzec 2019 dla Znaku Raka

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

rakdobre

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Gwiazdy
Gwiazda będzie w tym miesiącu określała ścieżkę rozwoju raków. Oznacza to, że znajdą one czas na to, by zregenerować się zarówno fizycznie jak i mentalnie. Będą mogły z nowymi siłami i świeżą wizją zmagać się z dalszym życiem. Gwiazda zapewni rakom ochronę, a jej moc będzie szczególnie silna, gdyż sprzyja jej żywioł wody, najlepszy możliwy dla raków.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Koła Fortuny
Koło Fortuny będzie w tym miesiącu wybitnie sprzyjało rakom, a to oznacza, że śmiało mogą wprowadzać w swoim życiu zmiany. Mogą podjąć ryzyko, zaszaleć i bezpiecznie opuścić swój azyl. Jakiekolwiek zmiany wprowadzą w tym czasie, obrócą się one na ich korzyść.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarza
Raki zdecydowanie powinny unikać sytuacji, w których ktoś będzie się starał je zdominować i narzucić im swoją wolę. Taka konfrontacja może doprowadzić do konfliktu lub otwartej kłótni, która nie przyniesie im niczego dobrego. Raki może wówczas uratować delikatna, subtelna dyplomacja.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Śmierci
Choć nazwa tej karty brzmi złowrogo, to Śmierć może wnieść w życie raków dużo dobrego. Coś się w ich życiu ostatecznie zakończy, jakiś ważny etap. Tylko dzięki zamknięciu tej sprawy będzie mogło pojawić się coś nowego. Karta ta może zwiastować zakończenie projektu, pewnego etapu nauki lub znajomości, jednak jest to zmiana na lepsze.

Postaw sobie horoskop! Tarot, runy, astrologia! 

Wróżka Windy