Horoskop astrologiczny na marzec 2019 dla Znaku Ryb

Horoskop astrologiczny na marzec 2019 dla Znaku Ryb

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

rybydobre

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Mocy
Moc, siła i witalność będą w tym miesiącu wybitnie sprzyjały zodiakalnym rybom. Karta Mocy oznacza, że co prawda na swoje życiowej ścieżce ryby napotkają pewne trudności, mają one jednak w sobie dość mądrości, siły i wytrwałości by wszystkie je pokonać i przekuć na sukces. Każde zwycięstwo będzie Was umacniać, rozwijać i dodawać Wam sił do dalszych zmagań.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Księżyca
Księżyc ześle w tym miesiącu rybom niezwykły dar, ich intuicja, szósty zmysł oraz instynkt będą świetnie im służyły. Będą doskonałymi obserwatorami i dzięki temu mają szansę odkryć jakiś sekret bądź tajemnicę. Karta ta niesie też ze sobą ogromną energie erotyczną, dzięki czemu życie osobiste ryb ma szansę rozkwitnąć i dać im wiele satysfakcji.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Umiaru
Przesada nigdy nie jest dobra, nawet, jeśli idzie o zachowanie umiaru. Ryby powinny, zatem uważać, by nie przesadzać z ostrożnością i nieufnością. Ich dystans wobec świata, emocjonalny chłód i pragnienie kontrolowania otoczenia może spowodować, że ryby stracą równowagę. Odrobina zabawy, luzu i spontaniczności Wam nie zaszkodzi.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana
Ważnym momentem dla ryb będzie w marcu uzyskanie nowych umiejętności, objęcie nowego stanowiska, zdobycie tytułu naukowego lub po prostu wyższego stopnia rozwoju. Poszerzenie wiedzy na pewno się Wam opłaci. Ryby wiedzą, że mają ogromne wsparcie w zaufanych osobach i dzięki nim śmiało mogą realizować swoje życiowe plany.

Tarot, wróżki i wróżbici!! Zadzwń teraz!

Wróżka Jula