Horoskop astrologiczny na marzec 2019 dla Znaku Skorpiona

Horoskop astrologiczny na marzec 2019 dla Znaku Skorpiona

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

skorpiondobre

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Słońca
Marzec będzie bardzo dobrym miesiącem dla zodiakalnych skorpionów. Odniosą spektakularny sukces i będą cieszyły się swoim zasłużonym zwycięstwem. Karta ta sprzyja również związkom, rodzinie, budowaniu więzi międzyludzkich. Sprzyja budowaniu planów na przyszłość. Słońce przyniesie skorpionom szczęście, harmonię i radość.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Umiaru
Skorpiony będą w tym miesiącu świetnie panowały nad emocjami. Ich atutem będzie opanowanie, rozsądek i umiejętność zdystansowania się do otaczającej je rzeczywistości. Dzięki temu będą mogły spojrzeć na ważne dla siebie sprawy z odpowiedniej perspektywy, obiektywnie je ocenić i logicznie poukładać.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Kochanków
Marzec nie będzie korzystny dla skorpionów pod względem ważnych emocjonalnych wyborów. Jeśli wahacie się w kwestiach uczuć, to postarajcie się uczciwie i obiektywnie ocenić nie tylko swoje uczucia, ale także emocje i zachowanie Waszego i partnera. Od Waszej decyzji będzie zależało Wasze dalsze szczęście, jednak, jeśli możecie ją odwlec w czasie, to będzie to dla Was najlepsze.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Mocy
Ważnym momentem w marcu będzie dla skorpionów pokonanie przeszkody, która była dla nich poważnym wyzwaniem. Poradzenie sobie w trudnej sytuacji da im wiarę we własne siły i wyzwoli w nich energię do dalszych zmagań. Warto pamiętać, że wszystkie te przeszkody są możliwe do pokonania dzięki uporowi, wytrwałości i konsekwencji, których skorpionom nie zabraknie.

Wróżka przepowie Ci przyszłość! Tarot, runy, astrologia! 

Jasnowidz Ewa