Horoskop astrologiczny na marzec 2019 dla Znaku Strzelca

Horoskop astrologiczny na marzec 2019 dla Znaku Strzelca

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

strzelecdobre

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Księżyca
W marcu zodiakalne strzelce powinny postawić na swój szósty zmysł i zaufać intuicji. Być może będą się wokół nich działy rzeczy dość niejasne, zawiłe, skomplikowane, w których nie do końca będą się orientowały, jednak, gdy zaufają swojemu instynktowi wybrnął z nich bez szwanku. Być może strzelcom uda się odkryć jakąś tajemnicę. Będzie to także czas, w którym strzelce będą chętnie  szukały miłego towarzystwa. Dla osób lubiących kierować się w życiu czystym rozsądkiem, logiką i kalkulacją będzie to jednak trudny czas.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Rydwanu
Rydwan oznacza, że strzelcom będzie wybitnie sprzyjał ruch. Ich mocną stroną będzie odwaga i spontaniczność. Strzelce będą umiały błyskawicznie dostosować się do zmian i podejmować trafne decyzje. Bardzo dobrze odnajdą się w chaotycznej sytuacji. Karta ta może również oznaczać, że strzelcom sprzyjać będzie zmiana miejsca. Karta sprzyja podróżom.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki
Strzelce powinny zdecydowanie unikać w tym miesiącu niejasnych sytuacji. Szczególnie powinny uważać, by nie podważać autorytetu i wiedzy wysoko postawionej kobiety, gdyż mogą zastać przez nią ośmieszone, a ich niewiedza może przysporzyć im szkód. Unikajcie plotek i sekretów.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Umiaru
Nabranie dystansu do świata, spojrzenie na sprawy ważne z odpowiedniej pespektywy i uświadomienie sobie wszystkich aspektów problemu da strzelcom odpowiednie rozeznanie przed podjęciem ważnej decyzji. Strzelce będą chciały zachować czysty, niczym niezmącony umysł, będą, więc stronić od używek. Uda im się zrozumieć jakieś ważne dla nich zagadnienie.

Sprawdź Swoją przyszłość! Sennik, numerologia, astrologia! 

Wróżka