Horoskop astrologiczny na marzec 2019 dla Znaku Wagi

Horoskop astrologiczny na marzec 2019 dla Znaku Wagi

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

wagadobre

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sprawiedliwości
Odzyskanie równowagi i wyjście na prostą to w tym miesiącu dla wag priorytetowa sprawa. Karta ta jest związana z ich znakiem zodiaku, więc los wyjątkowo będzie im sprzyjał. Wagi będą dążyły do odzyskania harmonii w życiu osobistym i zawodowym. Powinny pamiętać, że poczucie równowagi bierze się z wnętrza, zatem wagi najpierw powinny uporządkować swoje osobiste sprawy, określić cele, plany i pragnienia. Mogą być poddane ocenie, którą przejdą pomyślnie.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Maga
Wagi mogą w marcu śmiało podejmować nowe wzuwania i otwierać nowe projekty. Jeśli tylko przyłożą się do pracy, zmobilizują się i użyją całego swojego potencjału mogą osiągnąć spektakularny sukces. Będzie to doskonały punkt wyjścia do realizacji dalszych planów i rozwoju wag.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Koła Fortuny
To, na co wagi powinny uważać to z jednej strony bezruch, stagnacja i zbyt długie pozostawanie w jednym miejscu, a z drugiej zbyt pochopne decyzje. Aby się rozwijać wagi muszą coś zmienić w swoim życiu, ale nie powinny iść ślepo na przód, muszą wyznaczyć sobie cel działania. W żadnym wypadku nie mogą pozwolić sobie na chaos.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Głupca
Głupiec mówi o tym, że przed wagami pojawi się niespodziewana szansa i aby ją wykorzystać muszą działać szybko i spontanicznie. Jakkolwiek szalone może się to wydawać, to wagom sprzyjać będzie szczęście i jeśli zbiorą się na odwagę, to niespodziewanie mogą odnieść sukces.

Tarot, horoskop, runy! Zadzwoń do astrologa! 

Wróżka