Horoskop astrologiczny na marzec 2019 dla Znaku Wodnika

Horoskop astrologiczny na marzec 2019 dla Znaku Wodnika

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

wodnikdobre

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Śmierci
Dla wodników marzec będzie miesiącem przełomowym. Coś ważnego zakończy się w ich życiu, ale coś równie ważnego się rozpocznie. Najważniejsze, to nie bać się zmian, które są potrzebne, móc się rozwijać. Przed wodnikami otwiera się nowy etap w życiu. Warto rozpocząć go z czystym sumieniem i głową otwartą na nowe pomysły.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Wisielca
Wodnikom sprzyjać będzie koncentracja, wytrwałość i upór. Będą w stanie wiele poświęcić, aby zyskać swój cel, który będzie bardziej duchowy niż materialny. Rozwój, podnoszenie kwalifikacji, nauka, we wszystkich tych sferach wodniki mają szansę bardzo się rozwinąć, jeśli tylko się skupią.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Rydwanu
Rydwan przestrzega przed zbyt gwałtownymi reakcjami i zmianami. Zodiakalne wodniki powinny uważać, aby nie działać impulsywnie, gdyż może im to przynieść więcej szkody niż pożytku. Wodniki muszą zachować szczególną ostrożność w trakcie podróży i podczas urlopu, czy ferii. To nie jest najlepszy czas na wprowadzanie w życiu zmian, przeprowadzki, czy dalekie podróże.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wieży
W chwili, gdy wydaje się, że wszystko wali się nam na głowę najlepiej jest zachować spokój. Po głębszym zastanowieniu może się okazać, że to, co się posypało i tak było pełne wad, a teraz można zbudować coś nowego, dobrego, prawdziwego. Wodniki rozpoczną, zatem nowy etap życia w pełni świadomie i nie popełnią starych błędów. Powinny szukać przyjaciół wśród osób, które myślą i czują podobnie.

Wróżka porozmawia z Tobą! Runy, numerologia, przepowiedne!

Tarocistka Ewa