Horoskop na październik dla znaku Bliźniąt

Horoskop na październik dla znaku Bliźniąt

Horoskop miesięczny na październik dla znaku Bliźniąt

bliznietadobre

Bliźnięta 22.05 -21.06

Sytuacja ogólna
Dla zodiakalnych Bliźniąt październik zapowiada się bardzo pomyślnie, a wyrokuje o tym samo Słońce. Będzie to czas spokoju, harmonii i cieszenia się odzyskaną radością życia. Bliźnięta będą doskonale czuły się same ze sobą i śmiało będą kontynuowały swoją życiową drogę. Świetnie będą się układały ich sprawy rodzinne, Słońce sprzyja związkom, uczuciom oraz powiększeniu rodziny.

Sprzyjające okoliczności
Zodiakalnym Bliźniętom sprzyjać będzie dobra gwiazda, która da im czas na regenerację sił po niedawnych zmaganiach, osłonę przed zawieruchami życia i wenę do układania planów na przyszłość. Bliźnięta będą mogły odreagować stres, oczyścić się energetycznie i zrelaksować. Ta odnowa będzie dla nich niezwykle korzystna.

Ostrzeżenie
Bliźnięta zdecydowanie powinny w tym miesiącu uważać na wyrażanie swojej opinii, szczególnie na temat innych osób. Być może je same spotka niesprawiedliwa ocena i będą musiały zawalczyć o swoje dobre imię. Nie jest to również dobry czas na załatwianie urzędowych spraw, gdyż mogą wówczas wystąpić komplikacje. Wszelkie niejasności można rozwiać. Będzie to jednak wymagało od Bliźniąt czasu i wysiłku.

Wydarzenie miesiąca
Bliźnięta bardzo poruszy dosłowne zawalenie jakiejś sprawy lub znajomości. Nie będą się spodziewały tak drastycznej zmiany i wytrąci je to z równowagi. Dokładana analiza sprawy może wykazać, że przyczyna takiego jej obroty tkwi u jej początków. To cenna lekcja na przyszłość, by nie popełnić podobnego błędu i budować na silnych, zdrowych podstawach.

Jasnowidz Ewa


Czeka Cię wielka wygrana? Sprawdź to u Naszej wróżki!