Horoskop na październik dla znaku Byka

Horoskop na październik dla znaku Byka

Horoskop miesięczny na październik dla znaku Byka

bykdobre

Byk 21.04 - 21.05

Sytuacja ogólna
Byki powinny pamiętać, że los sprzyja odważnym, więc aby się rozwijać muszą podjąć ryzyko. Jeśli tylko zechcą, Byki będą mogły rozpocząć nowy, ważny etap w swoim życiu i raz na zawsze pozbędą się starych problemów. Będzie to od nich wymagało samodyscypliny i konsekwencji, długotrwałej, ciężkiej i systematycznej pracy, jednak przyniesie spektakularne rezultaty.

Sprzyjające okoliczności
Bykom będą w tym miesiącu sprzyjali ich zaufani doradcy. Przyjaciel lub mentor natchnie je wiarą we własne siły i wskaże im drogę do dalszego rozwoju. Ważne by Byki nie bały się prosić o wsparcie i wskazówki ludzi, którym ufają. To życzliwe nastawienie i akceptacja będą dla Byków bardzo korzystne i dzięki niemu będą śmiało dążyły do realizacji swoich planów.

Ostrzeżenie
To, co może Bykom stanąć na przeszkodzie to niefrasobliwość, dekoncentracja i chęć podążania łatwą ścieżką. Chodzenie na skróty, to jednak nie jest najlepsza droga w ich przypadku. Nie powinny podejmować niepotrzebnego ryzyka i zbytnio ufać swojemu szczęściu.

Wydarzenie miesiąca
Nabranie dystansu do świata, spojrzenie na sprawy ważne z odpowiedniej perspektywy i uświadomienie sobie wszystkich aspektów problemu da Bykom odpowiednie rozeznanie przed podjęciem ważnej decyzji. Byki będą chciały zachować czysty, niczym niezmącony umysł, będą więc stronić od używek. Uda im się zrozumieć jakieś ważne dla nich zagadnienie.

Wróżka Ewa

Czekasz na miłość, kiedy nadejdą zmiany? Sprawdź to u Naszego doradcy!