Horoskop na październik dla znaku Koziorożca

Horoskop na październik dla znaku Koziorożca

Horoskop miesięczny na październik dla znaku Koziorożca

koziorozecdobre

Koziorożec 23.12 - 20.01

Sytuacja ogólna
Dla Koziorożców październik będzie czasem podsumowań, rozliczeń i konfrontacji. Nie będzie to być może sąd ostateczny, ale Koziorożce pragną jasno określić w jakim miejscu swojego życia się znajdują zanim zaplanują kolejne kroki. Będą poddawane ocenie i same będą oceniały nie tylko zdarzenia, ale także osoby i ich poczynania. Dzięki temu rozeznaniu uda im się podjąć dobra decyzję. To dobry czas na załatwianie spraw urzędowych.

Sprzyjające okoliczności
Koziorożce poczują się bardzo pewnie. Zwłaszcza mężczyźni spod tego znaku będą w tym miesiącu odznaczać się odwagą, siłą i determinacją. Po męsku załatwią ważne sprawy. Kobiety spod znaku Koziorożca mogą być zdominowane przez silnego mężczyznę, jednak w dyplomatyczny sposób będą mogły owinąć go sobie wokół palca.

Ostrzeżenie
Koziorożce nie powinny w tym miesiącu rozpoczynać nowych projektów i ważnych, długofalowych działań. Nie jest to dobry moment. Może zabraknąć im wytrwałości, a wówczas ich planu nie uda się zrealizować. Koziorożce muszą uważać na ludzi goniących za sukcesem i poklaskiem, gdyż mogą oni chcieć zyskać coś ich kosztem.

Wydarzenie miesiąca
W nadchodzącym miesiącu ważnym elementem życia Koziorożców będzie podjęcie ryzyka. Decyzja, przed jaką staną będzie wymagała odwagi, jednak zważywszy na sprzyjającą im planetę Jowisz można wnioskować, że Koziorożce zakręcą kołem fortuny i zmienią swoje życie na lepsze.

Jak odnajdziesz Swoją drugą połowę? Nasz doradca Ci podpowie!

Wróżbitka Amber