Horoskop na październik dla znaku Lwa

Horoskop na październik dla znaku Lwa

Horoskop miesięczny na październik dla znaku Lwa

lewdobre

Lew 23.07 -23.08

Sytuacja ogólna
Na drodze osób spod znaku Lwa mogą pojawić się trudności. Może się okazać, że jakiś ważny dla nich projekt lub życiowy aspekt zacznie się sypać i mimo wszelkich starań nie uda się go uratować przed zupełną ruiną. W takiej sytuacji warto przemyśleć swoje podejście do tematu. Nie należy uparcie trzymać się czegoś, co nie ma przyszłości, ani rozpaczać, że się skończyło. Zdecydowanie lepiej będzie wyciągnąć wnioski z tej porażki i poznać jej przyczyny, które najprawdopodobniej leżą u podstaw. Wiedza ta pozwoli Lwom uniknąć podobnych upadków w przyszłości i będzie cenną lekcją życia.

Sprzyjające okoliczności
Korzystnym momentem w październiku będzie dla Lwów odpoczynek i czas przeznaczony na regenerację. Dzięki temu z nowymi siłami będą mogły na nowo zmagać się z życiem. Gwiazdy zapewnią Lwom ochronę, stworzą dla nich energetyczną tarczę, dzięki której wszelkie perturbacje Lwy przejdą na spokojnie. Będą też miały czas na ułożenie nowego planu działania.

Ostrzeżenie
To na co Lwy powinny uważać to z jednej strony bezruch, stagnacja i zbyt długie pozostawanie w jednym miejscu, a z drugiej zbyt pochopne decyzje. Aby się rozwijać Lwy muszą coś zmienić w swoim życiu, ale nie powinny iść ślepo na przód, muszą wyznaczyć sobie cel działania. W żadnym wypadku nie mogą pozwolić sobie na chaos.

Wydarzenie miesiąca
Ważny moment dla Lwów będzie wiązał się z ingerencją mężczyzny, który w jakiś sposób góruje nad nimi. Może to być ktoś starszy z rodziny, przełożony lub mentor. Osoba ta będzie zajmowała wysokie stanowisko i cieszyła się prestiżem. Lubi narzucać swoje zdanie i egzekwuje realizację swoich poleceń. Jeśli Lwy będą chciały sprzeciwić się woli tej osoby muszą to zrobić delikatnie. Jeśli zaś pragną jego wsparcia powinny niejako oddać się pod jej opiekę.

Masz problemy z odszukaniem prawdziwej miłości? Skonsultuj to z Naszym doradcą!

Wróżka Enid