Horoskop na październik dla znaku Panny

Horoskop na październik dla znaku Panny

Horoskop miesięczny na październik dla znaku Panny

pannadobre

Panna 24.08 -23.09

Sytuacja ogólna
Październik będzie dla Panien miesiącem pokus i zmagania ze swoimi słabościami. Żywioł ognia podsyci temperament Panien, które mogą być skore do kłótni i wybuchów. Nie zabraknie im siły witalnej, zatem jeśli tylko uda im się okiełznać swojego demona i skierować uwagę na jakiś pozytywny cel będą miały duże szanse na sukces.

Sprzyjające okoliczności
Pannom sprzyjać będzie wysoko postawiona kobieta. Mentorka, przełożona, matka, albo oddana przyjaciółka. Osoba ta będzie popierała działania Panien i ich dążenia do wyznaczonego celu, jednak nie będzie się ze swoją pomocą narzucała. Sprzyjające okoliczności wiążą się także z najbliższą rodziną i domem. Panny mogą zawsze liczyć na swoich bliskich.

Ostrzeżenie
To, na co Panny powinny szczególnie uważać, to zbytnie poświęcenie dla sprawy. Czasem nie warto angażować wszystkich sił i rezygnować zupełnie z własnych potrzeb w imię szczytnego celu. Albo nie jest to tak dobra idea, albo wysiłek złożony w jej realizację nie jest tego wart. Panny powinny zatem z umiarem angażować się w tego typu zadania.

Wydarzenie miesiąca
Przełomową chwilą w tym miesiącu będzie dla zodiakalnych Panien odkrycie tajemnicy lub zdobycie istotnej informacji. Urok osobisty i uroda Panien może być w tym pomocna. Panny mogą zaufać swojej intuicji, gdyż będzie im ona bardzo dobrze służyć. Nie wszystko da się wytłumaczyć w logiczny sposób, ale to tylko doda wydarzeniom ciekawszej oprawy.

Czekasz na prawdziwą miłość? Wróżka Ci powie, czego masz nie przegapić!

Wróżka Jula