Horoskop na październik dla znaku Raka

Horoskop na październik dla znaku Raka

Horoskop miesięczny na październik dla znaku Raka

rakdobre

Rak 22.06 -22.07

Sytuacja ogólna
W październiku Raki zdobędą to, o co walczyły od dłuższego czasu. Od dawna pracują na swój sukces i nadejdzie dla nich chwila triumfu, kiedy osiągną swój upragniony cel. Nie spoczną jednak na laurach, gdyż otworzą się przed nimi możliwości dalszego doskonalenia, na wyższym poziomie, dlatego też Raki nie będą ustawały w rozwijaniu swoich umiejętności.

Sprzyjające okoliczności
W zdobywaniu nowych umiejętności wesprze Raki Jowisz, który jest patronem wiedzy i mądrości. Dzięki koncentracji i dokładności Raki mogą poznać tajemnicę bądź wiedzę specjalistyczną dostępną tylko dla wybranych osób. Raki łatwo będą przyswajały nowe informacje i wykorzystają je do podniesienia swojego statusu.

Ostrzeżenie
Raki powinny uważać, by nie brać na siebie więcej zobowiązań niż będą w stanie zrealizować. Muszą mierzyć siły na zamiary i cierpliwie dążyć do obranego celu bez względu na napotykane trudności. Powinny mieć na względzie to, by kończyć sprawy, które zaczęły, a nie wymigiwać się od obowiązków, bo może to spowodować ich spiętrzenie.

Wydarzenie miesiąca
Październik będzie dla Raków miesiącem, w którym uda im się osiągnąć upragnioną równowagę. Pomyślnie załatwią jakąś ważną, być może urzędową sprawę. Pozytywne załatwienie ważnych planów, ale i wypośrodkowanie między tym co istotne dla ciała i ducha. Raki mają więc szansę uporządkować swoje życie wewnętrzne i zewnętrzne.

Boisz się zmian? Czas porozmawiać z wróżką!

Wróżka