Horoskop na październik dla znaku Ryb

Horoskop na październik dla znaku Ryb

Horoskop miesięczny na październik dla znaku Ryb

rybydobre

Ryby 20.02 - 20.03

Sytuacja ogólna
Ryby powinny w tym miesiącu bardziej skupić się na sobie. Jeśli uda im się zrozumieć siebie, wówczas o wiele łatwiej będzie im również zrozumieć innych. Mogą zaufać swojej intuicji, gdyż dzięki niej wybiorą właściwą drogę. Praca w tym kierunku samodoskonalenia pozwoli Rybom na osiągnięcie harmonii i powodzenie. Muszą pamiętać o zachowaniu równowagi między ciałem, a duchem.

Sprzyjające okoliczności
Rybom sprzyjać będzie koncentracja, wytrwałość i upór. Będą w stanie wiele poświęcić aby zyskać swój cel, który będzie bardziej duchowy niż materialny. Rozwój, podnoszenie kwalifikacji, nauka, we wszystkich tych sferach Ryby mają szansę bardzo się rozwinąć jeśli tylko się skupią.

Ostrzeżenie
Pluton w znaku Ryb ostrzega przed tym, by nie szukały zbyt często rady u innych i same kierowały swoim życiem. W przeciwnym razie mogą stać się czyjąś marionetką i nie będą z tego powodu szczęśliwe. Ryby powinny zadbać o lepsze kontakty z najbliższymi i większą uwagę poświęcać sprawom swojego domu.

Wydarzenie miesiąca
Ważnym momentem w życiu Ryb będzie odkrycie jakiejś istotnej informacji, być może skrywanego przed nimi sekretu. W takich momentach dobrze będzie wsłuchać się w swój wewnętrzny głos i zaufać sobie. Wówczas Rybom uda się dojść do sedna rzeczy. Ważne by nie kierować się wyłącznie logiką, ale także sercem i empatią.

Szukasz pomocy? Życzliwa wróżka wskaże Ci drogę, zadzwoń do niej!

Wróżka Enid