Horoskop na październik dla znaku Skorpiona

Horoskop na październik dla znaku Skorpiona

Horoskop miesięczny na październik dla znaku Skorpiona

skorpiondobre

Skorpion 24.10 - 22.11

Sytuacja ogólna
Skorpiony postanowią rozpocząć coś zupełnie od zera. Jakkolwiek niepewnie będą się czuły na nowym gruncie ich entuzjazm oraz szczęście sprawi, że odniosą sukces. Skorpiony będą brawurowo szły do przodu i śmiało odkrywały zarówno swoje możliwości jak i otaczający je świat.

Sprzyjające okoliczności
Zmiana, która w tym miesiącu nastanie w życiu Skorpionów będzie dla nich bardzo pozytywna. Co prawda wywróci ich życie do góry nogami, dosłownie zakończy dotychczasowy model egzystencji, by zastąpić go zupełnie nowym. To jakby Skorpion narodził się na nowo i rozpoczynał życie od początku. Zdecydowanie będzie to dla niego dobre.

Ostrzeżenie
Ten miesiąc to nie będzie najlepszy czas na rozpoczynanie nowych inwestycji i podejmowanie nowych działań. Skorpiony powinny uważać na karierowiczów i dorobkiewiczów, którzy mogą chcieć wybić się ich kosztem. Skorpiony muszą też pamiętać, że na prawdziwy i długotrwały sukces trzeba ciężko zapracować, nie nastanie on bowiem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Wydarzenie miesiąca
Podjęcie kluczowej decyzji w ważnej kwestii będzie priorytetem wśród najistotniejszych spraw jakie Skorpiony mają w tym miesiącu do załatwienia. Być może czeka je ważny egzamin, będą czekały na ocenę swojego działa i wiążą z nią wielkie nadzieje. Sprawiedliwy osąd będzie dla Skorpionów bardzo ważny.

Wielka miłość nie nadchodzi? Dzięki wskazówkom wróżki znajdziesz ją, czas na rozmowę!

Wróżka Windy