Horoskop na październik dla znaku Strzelca

Horoskop na październik dla znaku Strzelca

Horoskop miesięczny na październik dla znaku Strzelca

strzelecdobre

Strzelec 23.11 - 22.12

Sytuacja ogólna
Przed Strzelcami miesiąc pełen przyjemnych doświadczeń. Układy gwiazd rzutują bardzo pozytywnie na wszelkie aspekty życia, jednak szczególnie sprzyjają związkom uczuciowym i budowaniu relacji z ludźmi. To doskonały moment aby bez żalu zakończyć źle rokujące znajomości, pozbyć się negatywnych myśli i uporządkować zaległe sprawy. Strzelce mają szansę przejść przemianę, która da im pewność siebie i otworzy przed nimi nowe perspektywy.

Sprzyjające okoliczności
Strzelcom będzie wybitnie sprzyjał ruch. Ich mocną stroną będzie odwaga i spontaniczność. Strzelce będą umiały błyskawicznie dostosować się do zmian i podejmować trafne decyzje. Bardzo dobrze odnajdą się w chaotycznej sytuacji.

Ostrzeżenie
Pluton w znaku Strzelca ostrzega on przed zbytnim zdystansowaniem do rzeczywistości i uciekaniem we własny świat fantazji. Zachowanie równowagi między duchowością, a materialną stroną życia może w tym czasie być trudne, ale jest dla Strzelców bardzo ważne.

Wydarzenie miesiąca
Wenus niesie Strzelcom wielką pokusę, ale i ogromną witalność. Ważne będzie by przezwyciężyć swoje słabości, walczyć z nałogami i skierować nagromadzoną energię na jakiś pozytywny cel. Wówczas Strzelce mogą liczyć na sukces.

Czyhają na Ciebie niebezpieczeństwa? Rozmowa z wróżką Ci pomoże!

Wróżka Anna Bell