Horoskop na październik dla znaku Wagi

Horoskop na październik dla znaku Wagi

Horoskop miesięczny na październik dla znaku Wagi

wagadobre

Waga 24.09 - 23.10

Sytuacja ogólna
Aura skłoni w tym miesiącu Wagi do refleksji i zastanowienia nad sobą i swoim życiem. Dojdą one do nowych wniosków, przewartościują swój świat i określą nowe cele działania. Pozwali im to na uzyskanie szybszych i lepszych rezultatów w pracy nad sobą.

Sprzyjające okoliczności
Słońce da Wagom dużo energii i sił do realizacji planów. Bardzo dobrze będą układały się ich związki z innymi, Los będzie sprzyjał zodiakalnym Wagom, które powinny wykorzystać ten czas dla dobra swojego i tych, którzy cię otaczają. Będzie im sprzyjała fortuna, szczęście i ludzka życzliwość.

Ostrzeżenie
Wagi nie powinny w pełni ufać zdrowemu rozsądkowi, nie zawsze logiczne myślenie przyniesie odpowiedzi na ważne pytania. Pewnych spraw nie da się wyjaśnić inaczej niż za pomocą uczuć, emocji, intuicji. Wagi powinny uważać na tajemnice i sekrety, nie ufać plotkom.

Wydarzenie miesiąca
Ważnym wydarzeniem dla Wag będzie zdobycie nowych umiejętności popartych wiedzą i doświadczeniem. Dokształcanie się, z pewnością się Wagom opłaci. Rozwój intelektualny pomoże im wyjść poza dotychczasowe ramy i poszerzyć horyzonty. Będą lepiej rozumiały otaczający je świat i lepiej się w nim odnajdywały. Być może Wagi zdadzą pozytywnie jakiś ważny egzamin.

Jaki miesiąc przed Tobą? Tylko rozmowa z wróżką może Cię wyciągnąć z kłopotów!

Tarocistka Ewa