Horoskop na październik dla znaku Wodnika

Horoskop na październik dla znaku Wodnika

Horoskop miesięczny na październik dla znaku Wodnika

wodnikdobre

Wodnik 21.01 - 19.02

Sytuacja ogólna
Odzyskanie równowagi i wyjście na prostą to w tym miesiącu dla Wodników priorytetowa sprawa. Będą dążyły do odzyskania harmonii w życiu osobistym i zawodowym. Powinny pamiętać, że poczucie równowagi bierze się z wnętrza, zatem Wodniki najpierw powinny uporządkować swoje wnętrze, określić cele, plany i pragnienia.

Sprzyjające okoliczności
Wodniki mogą być poddane ocenie, którą przejdą pomyślnie. Energia, siła, pierwotne instynkty, a zatem także intuicja będą sprzyjały Wodnikom. Świetnie odnajdą się w chaosie i szybko znajdą wyjście z nowej sytuacji. Muszą jedynie zachować rozwagę i umiar, trzymać emocje na wodzy.

Ostrzeżenie
W tym miesiącu Wodniki powinny zdecydowanie unikać sytuacji, w których definitywnie kończą się projekty, bądź znajomości. Nie jest to dobry czas na życiowe zmiany, zamykanie spraw i rozpoczynanie nowych przedsięwzięć. Lepiej spokojnie przeczekać i niczego nie robić pochopnie.

Wydarzenie miesiąca
Coś ważnego może się wydarzyć w życiu uczuciowym osób spod znaku Wodników. Czeka je dużo dobrych i ciepłych emocji, być może zdecydują się na poważny związek, na jego legalizację, bądź na założenie rodziny. Osoby samotne mogą natomiast spotkać kogoś z kim połączy je miłość. Układy gwiazd rzutują pozytywnie na wszystkie aspekty życia Wodników.

Czekasz na wielką wygraną? Porozmawiaj z wróżką, dobrze Ci doradzi!

Wróżka