Horoskop miesięczny na październik dla znaku Barana

Horoskop miesięczny na październik dla znaku Barana

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

barandobre

Baran 21.03 - 20.04

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wisielca
Barany będą w październiku bardzo skoncentrowane na swoim rozwoju osobistym. Będą gotowe inwestować swój czas, siły i pieniądze w to, by osiągnąć wyższy poziom świadomości. Szczególnie w sprawach naukowych taka postawa przyniesie im sukces. Droga do samodoskonalenia wymaga wielu wyrzeczeń, barany będą jednak miały pełną świadomość sytuacji, a cel ich zmagań będzie je mobilizował i dodawał im sił.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Rydwanu
Rydwan oznacza, że baranom będzie wybitnie sprzyjał ruch. Ich mocną stroną będzie odwaga i spontaniczność. Barany będą umiały błyskawicznie dostosować się do zmian i podejmować trafne decyzje. Bardzo dobrze odnajdą się w chaotycznej sytuacji. Karta ta może również oznaczać, że baranom sprzyjać będzie ruch, zmiana miejsca pobytu, wyjazdy i podróże.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Śmierci
W tym miesiącu barany powinny zdecydowanie unikać sytuacji, w których definitywnie kończą się projekty, bądź znajomości. Nie jest to dobry czas na życiowe zmiany, zamykanie spraw i rozpoczynanie nowych przedsięwzięć. Lepiej spokojnie przeczekać i niczego nie robić pochopnie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Eremity
Eremita oznacza, że istotnym momentem w tym miesiącu będzie dla baranów czas refleksji. Przy odrobinie spokoju i wyciszenia barany będą w stanie odzyskać harmonię i równowagę między duchem a ciałem. Przyda im się chwila skupienia i spojrzenie w głąb siebie, wówczas odkryją coś ważnego.

Czeka Cię trudny miesiąc, ale kiedy spotkasz Swoją miłość? Porozmawiaj z wróżką!

Wróżka Anastazja M