Horoskop miesięczny na październik dla znaku Byka

Horoskop miesięczny na październik dla znaku Byka

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

bykdobre

Byk 21.04 - 21.05

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wieży
Byki mogą na swoje życiowej drodze napotkać trudności. Coś, na co byki mocno liczyły może okazać się niewypałem. Pomysł ten od samego początku maił chwiejne podstawy i wcześniej, czy później musiał się posypać. Byki nie powinny jednak pogrążać się w smutku i rozpaczy. To dla nich cenna lekcja, z której muszą wyciągnąć wnioski na przyszłość. Dzięki temu więcej podobnego błędu nie popełnią.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Diabła
W październiku bykom z pewnością nie zabraknie energii, wigoru i iście szatańskiej przebiegłości. Będzie je rozpierała energia, jednak byki powinny uważać, by nie dać się jej porwać, nie zatracić się w przyjemnościach życia i używkach. Jeśli uda im się okiełznać swoje popędy i pragnienia oraz skoncentrować na jakimś pozytywnym celu, wówczas mogą wiele zyskać.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Mocy
Byki powinny uważać, by nie brać na siebie więcej zobowiązań niż będą w stanie zrealizować. Muszą mierzyć siły na zamiary i cierpliwie dążyć do obranego celu bez względu na napotykane trudności. Powinny mieć na względzie to, by kończyć sprawy, które zaczęły, a nie wymigiwać się od obowiązków, bo może to spowodować ich spiętrzenie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Świata
W tym miesiącu bykom uda się zamknąć pewien etap swojego rozwoju lub kariery. Otworzy im to drzwi do wyższego poziomu poznania, będą jednak miały czas na to by nacieszyć się triumfem i ułożyć plan działania na przeszłość. To dobra

Czekasz na miłość, kiedy nadejdą zmiany? Sprawdź to u Naszego doradcy!

Wróżka Ewa