Horoskop miesięczny na październik dla znaku Skorpiona

Horoskop miesięczny na październik dla znaku Skorpiona

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

skorpiondobre

Skorpion 24.10 - 22.11

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Kochanków
Przed skorpionami miesiąc pełen przyjemnych doświadczeń. Kochankowie rzutują bardzo pozytywnie na wszelkie aspekty życia, jednak szczególnie sprzyjają związkom uczuciowym i budowaniu relacji z ludźmi. To doskonały moment, aby bez żali zakończyć źle rokujące znajomości, pozbyć się negatywnych myśli i uporządkować zaległe sprawy. Skorpiony mają szansę przejść przemianę, która da im pewność siebie i otworzy przed nimi nowe perspektywy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarza
Cesarz da zodiakalnym skorpionom siłę i wiarę we własne siły. Szczególnie mężczyźni spod tego znaku będą przebojowi i nieustępliwi w dążeniu do celu. Dzięki odwadze, uporowi i poczuciu własnej wartości skorpiony mogą dużo zyskać. Musza tylko działać zdecydowanie i być pewne swego.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Maga
Ten miesiąc to nie będzie najlepszy czas na rozpoczynanie nowych inwestycji i podejmowanie nowych działań. Skorpiony powinny uważać na karierowiczów i dorobkiewiczów, którzy mogą chcieć wybić się ich kosztem. Skorpiony muszą też pamiętać, że na prawdziwy i długotrwały sukces trzeba ciężko zapracować, nie nastanie on, bowiem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Śmierci
Choć nazwa tej karty brzmi złowrogo, to Śmierć może wnieść w życie skorpionów dużo dobrego. Coś się w ich życiu ostatecznie zakończy, jakiś ważny etap. Tylko dzięki zamknięciu tej sprawy będzie mogło pojawić się u nich coś nowego. Karta ta może zwiastować zakończenie projektu, pewnego etapu nauki lub znajomości.

Wielka miłość nie nadchodzi? Dzięki wskazówkom wróżki znajdziesz ją, czas na rozmowę!

Wróżka Jula