Horoskop miesięczny na październik dla znaku Strzelca

Horoskop miesięczny na październik dla znaku Strzelca

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

strzelecdobre

Strzelec 23.11 - 22.12

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Głupca
Głupiec oznacza, że zodiakalne strzelce postanowią rozpocząć coś zupełnie od zera. Jakkolwiek niepewnie będą się czuły na nowym gruncie ich entuzjazm oraz szczęście sprawi, że odniosą sukces. Strzelce będą brawurowo szły do przodu i śmiało odkrywały zarówno swoje możliwości jak i otaczający je świat.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Gwiazdy
Zodiakalnym strzelcom sprzyjać będzie dobra Gwiazda, która w październiku da im czas na regenerację sił, osłonę przed zawieruchami życia i wenę do układania planów na przyszłość. Strzelce będą mogły odreagować stres, oczyścić się energetycznie i zrelaksować. Ta odnowa będzie dla nich niezwykle korzystna.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarza
Strzelce zdecydowanie powinny unikać sytuacji, w których ktoś będzie się starał je zdominować i narzucić im swoją wolę. Taka konfrontacja może doprowadzić do konfliktu lub otwartej kłótni, która nie przyniesie im niczego dobrego. Strzelce może wówczas uratować delikatna, subtelna dyplomacja.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Sprawiedliwości
Ważnym momentem dla strzelców będzie powrót do upragnionej równowagi emocjonalnej. Uda Wam się załatwić sprawę, która od dłuższego czasu wisiała nad Wami i dzięki temu poczujecie się znacznie lepiej. Sprawiedliwości stanie się zadość i jeśli tym razem od Was będzie zależała ocena osoby lub sytuacji postąpicie zgodnie z normami etycznymi i moralnymi.

Czyhają na Ciebie niebezpieczeństwa? Rozmowa z wróżką Ci pomoże!

Wróżka Jula