Horoskop miesięczny na październik 2019 dla znaku Barana

Horoskop miesięczny na październik 2019 dla znaku Barana

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

baran

Horoskop miesięczny dla Barana

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Wisielca
Barany będą w październiku bardzo skoncentrowane na swoim rozwoju osobistym. Będą gotowe inwestować swój czas, siły i pieniądze w to, by osiągnąć wyższy poziom świadomości. Szczególnie w sprawach naukowych taka postawa przyniesie im sukces. Droga do samodoskonalenia wymaga wielu wyrzeczeń, barany będą jednak miały pełną świadomość sytuacji, a cel ich zmagań będzie je mobilizował i dodawał im sił.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Rydwanu
Rydwan oznacza, że baranom będzie wybitnie sprzyjał ruch. Ich mocną stroną będzie odwaga i spontaniczność. Barany będą umiały błyskawicznie dostosować się do zmian i podejmować trafne decyzje. Bardzo dobrze odnajdą się w chaotycznej sytuacji. Karta ta może również oznaczać, że baranom sprzyjać będzie ruch, zmiana miejsca pobytu, wyjazdy i podróże.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Śmierci
W tym miesiącu barany powinny zdecydowanie unikać sytuacji, w których definitywnie kończą się projekty, bądź znajomości. Nie jest to dobry czas na życiowe zmiany, zamykanie spraw i rozpoczynanie nowych przedsięwzięć. Lepiej spokojnie przeczekać i niczego nie robić pochopnie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Eremity
Eremita oznacza, że istotnym momentem w tym miesiącu będzie dla baranów czas refleksji. Przy odrobinie spokoju i wyciszenia barany będą w stanie odzyskać harmonię i równowagę między duchem a ciałem. Przyda im się chwila skupienia i spojrzenie w głąb siebie, wówczas odkryją coś ważnego.

Czeka Cię wielka wygrana? Sprawdź to u Naszej wróżki! Tarot, runy, horoskop!

Wróżka Ewa