Horoskop miesięczny na październik 2019 dla Znaku Bliźniąt

Horoskop miesięczny na październik 2019 dla Znaku Bliźniąt

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

bliznieta

Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Umiaru
Zodiakalne bliźnięta w październiku postawią na opanowanie i szeroko pojęty umiar. Będą pracowały nad sobą, swoimi emocjami i swoim życiem. Będą starały się wykazać dużą cierpliwością wobec innych osób lub życiowych trudności. Ta pokora i dystans pozwolą im spojrzeć na otaczający je świat z szerszej perspektywy. Osoby walczące z nałogami mają w tym czasie dużą szanse na zwycięstwo i pożegnanie się z używkami.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sądu
Mocnym atutem bliźniąt będzie umiejętność podejmowania słusznych i sprawiedliwych decyzji. Trafnie będą oceniały zarówno ludzi jak i sytuacje, w jakich przyjdzie im się znaleźć. Jeśli same będą poddane ocenie mogą w niej wypaść pozytywnie i tym samym wywrzeć dobre wrażenie na oceniającym. Pomyślnie załatwią także sprawy urzędowe.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Diabła
Bliźnięta powinny unikać w tym miesiącu burzliwych emocji i utraty kontroli nad sobą. Ważne jest, by ich działania nie wykraczały poza przyjęte normy prawne i obyczajowe. Mogą nimi targać różne namiętności i żądze, nad którymi bliźnięta będą starały się zapanować. Jeśli uda im się poskromić diabła będą mogły wykorzystać energię, jaką niesie by skupić się na pozytywnych celach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Głupca
Głupiec mówi o tym, że przed bliźniętami pojawi się niespodziewana szansa i aby ją wykorzystać muszą działać szybko i spontanicznie. Jakkolwiek szalone może się to wydawać, to bliźniętom sprzyjać będzie szczęście i jeśli zbiorą się na odwagę, to niespodziewanie mogą odnieść sukces.

Masz problemy z odszukaniem prawdziwej miłości? Skonsultuj to z Naszym doradcą! Tarot, runy, horoskop, sennik!

Wróżbitka Amber