Horoskop miesięczny na październik 2019 dla Znaku Koziorożca

Horoskop miesięczny na październik 2019 dla Znaku Koziorożca

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

koziorozec

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Eremity
Koziorożce powinny w tym miesiącu bardziej skupić się na sobie. Jeśli uda im się zrozumieć siebie, wówczas o wiele łatwiej będzie im również zrozumieć innych. Mogą zaufać swojej intuicji, gdyż dzięki niej wybiorą właściwą drogę. Praca w tym kierunku samodoskonalenia pozwoli koziorożcom na osiągnięcie harmonii i powodzenie. Muszą pamiętać o zachowaniu równowagi między ciałem, a duchem.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Sprawiedliwości
Sprawiedliwość da koziorożcom poczucie równowagi i pozwoli im przywrócić ład we wszystkich sferach ich życia. Będą mogły w nadchodzącym miesiącu podejmować słuszne decyzje, a ich osądy będą obiektywne i szczere. Harmonia, jaką poczują koziorożce będzie dotyczyła zarówno spraw materialnych jak i sfery duchowej.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Słońca
Słońce, jako ostrzeżenie może przestrzegać zodiakalne koziorożce przed tym, by nie świętowały triumfu zbyt wcześnie. Być może to chwilowa poprawa sytuacji, a o trwały, długotrwały efekt trzeba będzie jeszcze powalczyć. Koziorożce nie powinny oglądać się na pomoc innych, lecz samodzielnie zadbać o swoje szczęście.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Umiaru
Nabranie dystansu do świata, spojrzenie na sprawy ważne z odpowiedniej pespektywy i uświadomienie sobie wszystkich aspektów problemu da koziorożcom odpowiednie rozeznanie przed podjęciem ważnej decyzji. Koziorożce będą chciały zachować czysty, niczym niezmącony umysł, będą, więc stronić od używek. Uda im się zrozumieć jakieś ważne dla nich zagadnienie.

Wszystkiego dobrego w nadchodzącym miesiącu życzy Wam Wróżka! Tarot, runy, wróżka, sennik! 

Wróżka Anastazja M