Horoskop miesięczny na październik 2019 dla Znaku Panny

Horoskop miesięczny na październik 2019 dla Znaku Panny

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

panna

Horoskop miesięczny dla Panny

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Słońca
Październik będzie bardzo dobrym miesiącem dla zodiakalnych panien. Odniosą spektakularny sukces i będą cieszyły się swoim zasłużonym zwycięstwem. Karta ta sprzyja również związkom, rodzinie, budowaniu więzi międzyludzkich. Sprzyja budowaniu planów na przyszłość. Słońce przyniesie pannom szczęście, harmonię i radość.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Śmierci
Zmiana, która w tym miesiącu nastanie w życiu panien będzie dla nich bardzo pozytywna. Co prawda wywróci ich życie do góry nogami, dosłownie zakończy dotychczasowy model egzystencji, by zastąpić go zupełnie nowym. To jakby panny narodził się na nowo i rozpoczynały życie od początku. Zdecydowanie będzie to dla nich dobre.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wisielca
To, na co panny powinny szczególnie uważać, to zbytnie poświęcenie dla sprawy. Czasem nie warto angażować wszystkich sił i rezygnować zupełnie z własnych potrzeb w imię szczytnego celu. Albo nie jest to tak dobra idea, albo wysiłek złożony w jej realizację nie jest tego wart. Panny powinny, zatem z umiarem angażować się w tego typu zadania.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Rydwanu
Istotnym momentem w tym miesiącu będzie dla panien podróż albo zmiana miejsca pobytu. Może to być na przykład przeprowadzka lub zmiana stanowiska. Rydwan da im energię, której potrzebują, by zmienić swoje życie i jakkolwiek duży chaos ta zmiana wprowadzi, to szczęśliwy numer siedem pozwoli pannom osiągnąć szczęście. Zamiany będą dla nich bardzo dobre.

Wielka miłość nie nadchodzi? Dzięki wskazówkom wróżki znajdziesz ją, czas na rozmowę! Tarot, wróżka online, numerolog, sennik! 

Wróżka Jula