Horoskop miesięczny na październik 2019 dla Znaku Raka

Horoskop miesięczny na październik 2019 dla Znaku Raka

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

rak

Horoskop miesięczny dla Raka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Świata
Raki w październiku zdobędą to, o co walczyły od dłuższego czasu. Od dawna pracują na swój sukces i nadejdzie dla nich chwila triumfu, kiedy osiągną swój upragniony cel. Nie spoczną jednak na laurach, gdyż otworzą się przed nimi możliwości dalszego doskonalenia, na wyższym poziomie, dlatego też raki nie będą ustawały w rozwijaniu swoich umiejętności.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Mocy
Żadne trudności, jakie w tym miesiącu spotkają na swojej drodze raki nie będą w stanie spowolnić ich, ani zniechęcić do realizacji marzeń. Moc da rakom siłę do przezwyciężania wszelkich przeciwności losu, a pokonanie każdej z nich da im więcej siły, wiedzy i pozwoli im wzmocnić swoją pozycję. Rakom sprzyjać będzie spryt, wewnętrzna moc i silna wola.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Umiaru
W tym miesiącu raki powinny zdecydowanie unikać sytuacji, w będą musiały za wszelką cenę panować nad emocjami i nerwami. Może brakować Wam cierpliwości, dystansu do sprawy i obiektywizmu. Silenie się na zachowanie równowagi i tłumienie uczuć to nie jest dobry pomysł.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Księżyca
Ważnym momentem w życiu raków będzie odkrycie jakiejś istotnej informacji, być może skrywanego przed nimi sekretu. W takich momentach dobrze będzie wsłuchać się w swój wewnętrzy głos i zaufać instynktowi. Wówczas rakom uda się dojść do sedna rzeczy. Ważne, aby nie kierować się wyłącznie logiką, ale także sercem i empatią.

Czekasz na prawdziwą miłość? Wróżka Ci powie, czego masz nie przegapić! Tarot, wróżka online, wróżby, sennik!

Wróżka Windy