Horoskop miesięczny na października 2019 dla znaku Ryb

Horoskop miesięczny na października 2019 dla znaku Ryb

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

 

ryby

Horoskop miesięczny dla Ryb

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana
W październiku zodiakalne ryby będą mogły liczyć na życzliwość i wsparcie swojego zaufanego doradcy. Życzliwa im osoba, która czuwa nad ich rozwojem, będzie je wspierała nie ingerując jednak bezpośrednio i nie narzucając swojego zdania, czy pomocy. Dzięki temu zapleczu ryby mogą pewnie iść naprzód i realizować swoje plany. Okazana innym życzliwość również wróci do ryb, zatem warto być w tym czasie otwartym na kontakty z innymi ludźmi.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki
Ryby będą chętnie i łatwo przyswajały nowe wiadomości. Sprzyjające okoliczności będą się u nich wiązały z nauką, poznawaniem nowych rzeczy i doskonaleniem posiadanych umiejętności. Ryby będą też umiały zachować się dyskretnie i nie dadzą wiary plotkom, czy pogłoskom. Dzięki temu mogą zyskać czyjeś zaufanie i wdzięczność.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarzowej
Cesarzowa ostrzega ryby przed tym, by nie szukały zbyt często rady u innych i same kierowały swoim życiem. W przeciwnym razie mogą stać się czyjąś marionetką i nie będą z tego powodu szczęśliwe. Ryby powinny zadbać o lepsze kontakty z najbliższymi i większą uwagę poświęcać sprawom swojego domu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Gwiazdy
Bardzo ważnym momentem w tym miesiącu będzie dla ryb chwila oddechu, którą uda im się złapać. Będą mogły wówczas naprawdę odpocząć, zapomnieć o zobowiązaniach i terminach. Gwiazda zapewni im ochronę w czasie regeneracji i da czas na ułożenie nowego planu działania.

Czekasz na miłość, kiedy nadejdą zmiany? Sprawdź to u Naszego doradcy! Tarot, runy, horoskop!!

Jasnowidz Ewa