Horoskop miesięczny na październik 2019 dla Znaku Skorpiona

Horoskop miesięczny na październik 2019 dla Znaku Skorpiona

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

skorpion

Horoskop miesięczny dla Skorpiona

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Kochanków
Przed skorpionami miesiąc pełen przyjemnych doświadczeń. Kochankowie rzutują bardzo pozytywnie na wszelkie aspekty życia, jednak szczególnie sprzyjają związkom uczuciowym i budowaniu relacji z ludźmi. To doskonały moment, aby bez żali zakończyć źle rokujące znajomości, pozbyć się negatywnych myśli i uporządkować zaległe sprawy. Skorpiony mają szansę przejść przemianę, która da im pewność siebie i otworzy przed nimi nowe perspektywy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarza
Cesarz da zodiakalnym skorpionom siłę i wiarę we własne siły. Szczególnie mężczyźni spod tego znaku będą przebojowi i nieustępliwi w dążeniu do celu. Dzięki odwadze, uporowi i poczuciu własnej wartości skorpiony mogą dużo zyskać. Musza tylko działać zdecydowanie i być pewne swego.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Maga
Ten miesiąc to nie będzie najlepszy czas na rozpoczynanie nowych inwestycji i podejmowanie nowych działań. Skorpiony powinny uważać na karierowiczów i dorobkiewiczów, którzy mogą chcieć wybić się ich kosztem. Skorpiony muszą też pamiętać, że na prawdziwy i długotrwały sukces trzeba ciężko zapracować, nie nastanie on, bowiem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Śmierci
Choć nazwa tej karty brzmi złowrogo, to Śmierć może wnieść w życie skorpionów dużo dobrego. Coś się w ich życiu ostatecznie zakończy, jakiś ważny etap. Tylko dzięki zamknięciu tej sprawy będzie mogło pojawić się u nich coś nowego. Karta ta może zwiastować zakończenie projektu, pewnego etapu nauki lub znajomości.

Jak odnajdziesz Swoją drugą połowę? Nasz doradca Ci podpowie! Tarot, runy, horoskop, sennik!

Wróżka