Horoskop miesięczny na październik 2019 dla Znaku Wagi

Horoskop miesięczny na październik 2019 dla Znaku Wagi

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

waga

Horoskop miesięczny dla Wagi

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Maga
Wagi powinny pamiętać, że los sprzyja odważnym, więc aby się rozwijać muszą podjąć ryzyko. Jeśli tylko zechcą, wagi będą mogły rozpocząć nowy, ważny etap w swoim życiu i raz na zawsze pozbędą się starych problemów. Będzie to od nich wymagało samodyscypliny i konsekwencji, jednak przyniesie spektakularne rezultaty.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki
W zdobywaniu nowych umiejętności wesprze wagi Najwyższa Kapłanka, która jest patronką wiedzy i mądrości. Dzięki koncentracji i dokładności wagi mogą poznać tajemnicę bądź wiedzę specjalistyczną dostępną tylko dla wybranych osób. Wagi łatwo będą przyswajały nowe informacje i wykorzystają je do podniesienia swojego statusu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sprawiedliwości
Wagi mogą się w tym miesiącu spotkać z jakąś niesprawiedliwością. Nie powinny jednak chować urazy i dzielnie robić swoje. Próby usilnego udawadniania przez wagi swojej racji mogą utwierdzić oceniającego w jego niesłusznym przekonaniu, zatem spokój i umiar będą lepszymi doradcami.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana
Ważnym wydarzeniem dla wag będzie zdobycie nowych umiejętności popartych wiedzą i doświadczeniem. Dokształcanie się, z pewnością się wagom opłaci. Rozwój intelektualny pomoże im wyjść poza dotychczasowe ramy i poszerzyć horyzonty. Będą lepiej rozumiały otaczający je świat i lepiej się w nim odnajdywały. Być może wagi zdadzą pozytywnie jakiś ważny egzamin.

Czyhają na Ciebie niebezpieczeństwa? Rozmowa z wróżką Ci pomoże! Tarot, wróżka, wróżby online, horoskop! 

Wróżka Jula