Horoskop miesięczny na październik 2019

Horoskop miesięczny na październik 2019

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

 

wodnik

Horoskop miesięczny dla Wodnika

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Cesarzowej
Wodniki skupią się w tym miesiącu na życiu rodzinnym, budowaniu dobrej atmosfery w swoim najbliższym otoczeniu. Będą świetnie zarządzały swoim czasem, dobrze rozplanują zadania dla siebie i swoich bliskich, którzy niepostrzeżenie będą realizować plany swojej cesarzowej. Wodniki chętnie wesprą bliskich i doradzą każdemu, kto zwróci się do nich o pomoc, jednakże nie będą mu jej narzucać. 

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Koła Fortuny
Koło Fortuny będzie w tym miesiącu wybitnie sprzyjało wodnikom, a to oznacza, że śmiało mogą wprowadzać w swoim życiu zmiany. Mogą podjąć ryzyko, zaszaleć i bezpiecznie opuścić swój azyl. Jakiekolwiek zmiany wprowadzą w tym czasie, obrócą się one na ich korzyść.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Sądu
Zodiakalne wodniki powinny w tym miesiącu szczególnie uważać na wyrażanie swojej opinii, szczególnie na temat innych osób. Być może je same spotka niesprawiedliwa ocena i będą musiały zawalczyć o swoje dobre imię. Nie jest to również dobry czas na załatwianie urzędowych spraw, gdyż mogą wówczas wystąpić komplikacje. Karta ta nie jest jednak sądem ostatecznym i wszelkie niejasności można wyjaśnić. Będzie to jednak wymagało od wodników czasu i wysiłku.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Słońca
Ważnym momentem w życiu wodników będzie spektakularny sukces. Po długim i ciężkim okresie przygotowań w końcu uda im się sięgnąć celu. Będą mogły świętować i cieszyć się ze swoich osiągnieć. Słońce da wodnikom dużo energii, wiary we własne siły i dobre zdrowie. To dobry czas dla osób myślących o powiększeniu rodziny.

Czeka Cię trudny miesiąc, ale kiedy spotkasz Swoją miłość? Porozmawiaj z wróżką! Tarot, runy, horoskop!

Wróżka