Horoskop na sierpień 2019 dl znaku Bliźniąt

Horoskop na sierpień 2019 dl znaku Bliźniąt

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

bliznietadobre


Horoskop miesięczny dla Bliźniąt

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sprawiedliwości
Odzyskanie równowagi i wyjście na prostą to w tym miesiącu dla bliźniąt priorytetowa sprawa. Będą dążyły do odzyskania harmonii w życiu osobistym i zawodowym. Powinny pamiętać, że poczucie równowagi bierze się z wnętrza, zatem bliźnięta najpierw powinny uporządkować swoje sprawy osobiste, określić cele, plany i pragnienia. Mogą być poddane ocenie, którą przejdą pomyślnie.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Gwiazdy
Zodiakalnym bliźniętom sprzyjać będzie dobra Gwiazda, która da im czas na regenerację sił, osłonę przed zawieruchami życia i wenę do układania planów na przyszłość. Bliźnięta będą mogły odreagować stres, oczyścić się energetycznie i zrelaksować. Ta odnowa będzie dla nich niezwykle korzystna.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Wieży
Wieża to bardzo silne ostrzeżenie, które mówi o tym, że bliźnięta pokładały wielkie nadzieje w czymś, co od samego początku było skazane na niepowodzenie, gdyż miało złe postawy. Rozpacz po upadku takiej „szklanej wieży” może przesłonić bliźniętom szansę na rozwój i odbudowę tego, co się posypało na zdrowych podstawach.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki
W sierpniu osoby spod znaku bliźniąt będą miały okazję przejść swoistą inicjację, zdobędą nowe doświadczenia, dzięki którym przejdą na inny, wyższy poziom rozwoju. Być może przyczyni się do tego poznanie jakiejś tajemnicy lub odkrycie nieznanych pokładów własnej energii, siły i umiejętności. Bliźnięta będą dzięki temu emanowały siłą i wzbudzą respekt otoczenia.

Wróżka, wróżby dla Ciebie! Tarot, runy, numerolog, astrolog, sennik! 

Wróżka Jula