Horoskop na sierpień 2019 dl znaku Byka

Horoskop na sierpień 2019 dl znaku Byka

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

bykdobre

Horoskop miesięczny dla Byka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Rydwanu
Rydwan oznacza, że na ścieżce rozwoju osobistego osób spod znaku byka będzie się bardzo dużo działo. Ruch i zmiany będą dobrze działały na byki, będą odświerzające, mobilizujące i przyniosą oczekiwany postęp. Szczególnie korzystny dla byków byłby teraz wyjazd na urlop lub podróż. Choć zmiany te niosą w sobie element chaosu, to wyrwą byki ze stagnacji i nudy.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Cesarza
Cesarz może oznaczać, że byki będą w tym miesiącu śmiało zdobywały to, czego pragną. Wykażą się siłą, odwagą i przebojowością. Mogą liczyć na wsparcie kogoś z autorytetem i pozycją, ojca, szefa, czy innej szanowanej osoby. Mocną stroną byków będzie logika, upór i nieustępliwość. Mają one szansę umocnić swoją władzę i pozycję.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Umiaru
Przesada nigdy nie jest dobra, nawet, jeśli idzie o zachowanie umiaru. Byki powinny, zatem uważać, by nie przesadzać z ostrożnością i nieufnością. Ich dystans wobec świata, emocjonalny chłód i pragnienie kontrolowania może spowodować, że byki stracą równowagę. Odrobina zabawy, luzu i spontaniczności Wam nie zaszkodzi.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana
Ważnym wydarzeniem dla byków będzie zdobycie nowych umiejętności popartych wiedzą i doświadczeniem. Dokształcanie się, z pewnością się bykom opłaci. Rozwój intelektualny pomoże im wyjść poza dotychczasowe ramy i poszerzyć horyzonty. Będą lepiej rozumiały otaczający je świat i lepiej się w nim odnajdywały. Być może byki zdadzą pozytywnie jakiś ważny egzamin.

Wróżki online! Runy, horoskop, numerolog, astrolog, sennik!

Tarocistka Ewa