Horoskop na sierpień 2019 dl znaku Koziorożca

Horoskop na sierpień 2019 dl znaku Koziorożca

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

koziorozecdobre

Horoskop miesięczny dla Koziorożca

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Sądu
Dla koziorożców miesiąc sierpień będzie czasem podsumowań, rozliczeń i konfrontacji. Nie będzie to być może sąd ostateczny, ale koziorożce pragną jasno określić, w jakim miejscu swojego życia się znajdują, zanim zaplanują kolejne kroki. Będą poddawane ocenie i same będą oceniały, nie tylko zdarzenia, ale także osoby i ich poczynania. Dzięki temu rozeznaniu uda im się podjąć dobra decyzję. To świetny czas na załatwianie spraw urzędowych.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Wieży
Totalna ruina, którą obrazuje karta Wieży może być wbrew pozorom bardzo pozytywnym zjawiskiem. Koziorożce będą umiały wyciągnąć bardzo dobre wnioski ze swoich niepowodzeń i zaczną odbudowywać swoje dzieło na zdrowych, silnych postawach. Rozsądek, logika i analityczne myślenie będą mocnymi stronami koziorożców.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Najwyższego Kapłana
Koziorożce powinny uważać na to, by nie ufać w pełni radom i osądom innych osób, nawet, jeśli cieszą się one powszechnym uznaniem i do tej pory mogły im zaufać. Pewne ważne decyzje koziorożce powinny podjąć samodzielnie. Brak wsparcia i podpowiedzi może spowodować, że koziorożce poczują się mało pewnie.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Słońca
Ważnym momentem w życiu koziorożców będzie spektakularny sukces. Po długim i ciężkim okresie przygotowań w końcu uda im się sięgnąć celu. Będą mogły świętować i cieszyć się ze swoich osiągnieć. Słońce da im dużo energii, wiary we własne siły i dobre zdrowie. To dobry czas dla osób myślących o powiększeniu rodziny.

Wróżka dla ciebie! Tarot, numerolog, horoskop, sennik!

Wróżka Anastazja M