Horoskop na sierpień 2019 dl znaku Lwa

Horoskop na sierpień 2019 dl znaku Lwa

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

lewdobre

Horoskop miesięczny dla Lwa

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Koła Fortuny
W sierpniu lwy mogą zaliczyć zarówno wzloty jak i upadki, jednak fortuna im sprzyja, zatem ze wszelkich zawirowań wyjdą obronną ręką. Najgorsze, co im grozi to stagnacja, trwanie z miejscu, w bezruchu. Najważniejsze to iść na przód, podejmować ryzyko, nie bać się zmian. Wszystko to ma na celu zdobycie przez lwy nowych, cennych doświadczeń. Symbol koła będzie je chroniła jak tarcza.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Eremity
Osoby spod znaku lwa mają świadomość tego, że oprócz potrzeb ciała istnieją też potrzeby ducha. Zadają o siebie, swoje zdrowie i wewnętrzną równowagę. Sprzyjać im będzie koncentracja, odpowiedzi na swoje pytania mogą znaleźć w medytacji. Czas, jaki poświęcą sobie samym będzie owocny.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Kochanków
Lwy powinny w tym miesiącu ostrożnie podchodzić do spraw uczuciowych. Powinny wystrzegać się nieszczerych osób, które chcą się do nich zbliżyć tylko ze względu na własne korzyści. Powinny dopuścić głos rozsądku w kwestii wyboru partnera, aby w przyszłości cieszyć się zaufaniem i wzajemną miłością.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Wieży
W chwili, gdy wydaje się, że wszystko wali się nam na głowę najlepiej jest zachować spokój. Po głębszym zastanowieniu może się okazać, ze to, co się posypało i tak było pełne wad, a teraz można zbudować coś nowego, dobrego, prawdziwego. Lwy rozpoczną, zatem nowy etap życia w pełni świadomie i nie popełnią starych błędów. Powinni szukać przyjaciół wśród osób, które myślą i czują podobnie.

Nejlepsza wróżka jest dostępna! Tarot, horoskop, sennik, wróżka online!

Wróżka