Horoskop na sierpień 2019 dl znaku Panny

Horoskop na sierpień 2019 dl znaku Panny

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

pannadobre

Horoskop miesięczny dla Panny

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Świata
Panny w sierpniu zdobędą to, o co walczyły od dłuższego czasu. Od dawna pracują na swój sukces i nadejdzie dla nich chwila triumfu, kiedy osiągną swój upragniony cel. Nie spoczną jednak na laurach, gdyż otworzą się przed nimi możliwości dalszego doskonalenia, na wyższym poziomie, dlatego też panny nie będą ustawały w rozwijaniu swoich umiejętności.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Najwyższej Kapłanki
W zdobywaniu nowych umiejętności wesprze panny Najwyższa Kapłanka, która jest patronką wiedzy i mądrości. Dzięki koncentracji i dokładności panny mogą poznać jakąś tajemnicę bądź wiedzę specjalistyczną, dostępną tylko dla wybranych osób. Panny łatwo będą przyswajały nowe informacje i wykorzystają je do podniesienia swojego statusu.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Gwiazdy
Zodiakalne panny powinny w tym miesiącu uważać na to, by nie opuszczać gardy przed zakończeniem walki. Nie będą miały aż tak dobrej ochrony i powinny pozostać czujne. Panny powinny pozostać skoncentrowane i nie rozpraszać się pod byle pretekstem. Szczególną ostrożność należy zachować w czasie wolnym, wówczas być może uda się uniknąć nieprzyjemności.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Cesarza
Dla zodiakalnych panien ważne będzie wzmocnienie swojego autorytetu i władzy. Będą gotowe zawalczyć o prestiż i pozycję zawodową lub społeczną. Będą pewne swoich racji i jasno dadzą do zrozumienia otoczeniu, że należy się z nimi liczyć. Mogą chcieć także zdominować lub podporządkować sobie partnera, jednak mogą ulec łagodnej perswazji.

Wróżka, astrolog, numerolog na portalu! Wróżka, sennik, horoskop, przepowiednia!

Jasnowidz Ewa