Horoskop na sierpień 2019 dl znaku Raka

Horoskop na sierpień 2019 dl znaku Raka

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

rakdobre

Horoskop miesięczny dla Raka

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Maga
Raki powinny pamiętać, że los sprzyja odważnym, więc aby się rozwijać muszą podjąć ryzyko. Jeśli tylko zechcą, raki będą mogły rozpocząć nowy, ważny etap w swoim życiu i raz na zawsze pozbędą się starych problemów. Będzie to od nich wymagało samodyscypliny i konsekwencji w działaniu, jednak przyniesie im również spektakularne rezultaty.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Wieży
Upadek, który obrazuje karta Wieży może być wbrew pozorom bardzo pozytywnym zjawiskiem. Raki dzięki przewróceniu pewnych spraw do góry nogami będą mogły zrewidować swoje poglądy i wyciągnąć konstruktywne wnioski. Dzięki temu zaczną odbudowywać swoje życie na zdrowych, silnych postawach. Rozsądek, logika i analityczne myślenie będą mocnymi stronami raków.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Eremity
Arkanem, który obrazuje to, czego raki powinny się wystrzegać jest Eremita. Ostrzega on przed zbytnim zdystansowaniem do rzeczywistości i uciekaniem we własny świat. Zachowanie równowagi między duchowością, a materialną stroną życia może w tym czasie być trudne dla raków. Nie powinny stronić od ludzi i uciekać w samotność.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Świata
W tym miesiącu rakom uda się zamknąć pewien etap swojego rozwoju lub kariery. Otworzy im to drzwi do wyższego poziomu poznania, będą jednak miały czas na to by nacieszyć się triumfem i ułożyć plan działania na przeszłość. To dobra karta, która mówi o predyspozycjach do dalszego rozwoju. Daje też ochronę i dobrą energię.

Wróżka dla Ciebie! Tarot, runy, horoskop, sennik! 

Wróżka Enid