Horoskop na sierpień 2019 dl znaku Ryb

Horoskop na sierpień 2019 dl znaku Ryb

Horoskop astrologiczny dla wszystkich znaków Zodiaku.

rybydobre

Horoskop miesięczny dla Ryb

Twoja droga życiowa. Wielki Arkan Kochanków
Pojawienie się tej karty jest bardzo pomyślne i oznacza dla ryb miesiąc pełen miłości i dobrobytu. Sierpień będzie, więc dla nich bardzo dobrym miesiącem. To świetny moment, aby bez żali zakończyć bezowocne znajomości, pozbyć się złych wspomnień i uregulować zaległe sprawy. Dzięki temu ryby przejdą przemianę, zyskają pewność siebie i nadzieję na przyszłość.

Co Ci sprzyja. Wielki Arkan Śmierci
Zmiana, która w tym miesiącu nastanie w życiu ryb będzie dla nich bardzo pozytywna. Co prawda wywróci ich życie do góry nogami, dosłownie zakończy dotychczasowy model egzystencji, by zastąpić go zupełnie nowym. To jakby ryby narodziły się na nowo i rozpoczynały życie od początku. Zdecydowanie będzie to dla niech dobre.

Wystrzegaj się. Wielki Arkan Cesarzowej
Cesarzowa ostrzega ryby przed tym, by nie szukały zbyt często rady u innych i same kierowały swoim życiem. W przeciwnym razie mogą stać się czyjąś marionetką i nie będą z tego powodu szczęśliwe. Ryby powinny zadbać o lepsze kontakty z najbliższymi i większą uwagę poświęcać sprawom swojego domu.

Ważne wydarzenie. Wielki Arkan Głupca
Głupiec mówi o tym, że przed rybami pojawi się niespodziewana szansa i aby ją wykorzystać muszą działać szybko i spontanicznie. Jakkolwiek szalone może się to wydawać, to rybom sprzyjać będzie szczęście i jeśli zbiorą się na odwagę, to niespodziewanie mogą odnieść sukces.

Wróżby online! Tarot, runy, horoskop, sennik, astrolog!

Wróżka Windy